Ми вирощуємо

В групу компаній “Амбар +” входить  сільськогосподарське підприємство ТОВ “Немирівський ХКП”. Основною діяльністю підприємства є вирощування зернових і олійних культур.  На сьогоднішній день в користуванні у підприємства є 4200 га урожайної землі на берегах річки Південний Буг.  В своїй роботі ми дотримуємося принципу ” не нашкодь природі і візьми від неї все найкраще “, тому команда висококваліфікованих агрономів,  насіннєводів, технологів щорічно покращують культуру обробляння грунту, знаходять  оптимальне співвідношення необхідних мінеральных добрив та засобів захисту рослин на основі високоточних аналізів грунту, використовують в своїй роботі передові технології від таких всесвітньо відомих виробників сільськогосподарської техніки як Massey Ferguson, Case, John Deere та ін.

Дуже відповідально наші спеціалісти підходять до розробки планів посіву і сівозміни. Використовуючи інформацію новітніх досліджень, ми вирощуємо високорентабельні культури такі як : кукурудза, соя, рапс, гречка та,  звичайно ж, пшениця.

Кукурудза обрез

Кукурудза

       Завдяки високому рівню врожайності, кукурудза є однією з основних культур сучасного землеробства, так як має надзвичайно широкий спектр застосування для продовольчих і технічних потреб. Щорічно на протязі останніх 8 років наше підприємство збільшує площу під посіви цієї культури.  Використовуючи посівні матеріали всесвітньо відомих виробників, таких як Monsanto та Syngenta , а також, завдяки своєчасному зрошенню, внесенню добрив і боротьбі зі шкідниками, наша компанія отримує висококласний урожай кукурудзи і може задовольнити потреби у великих об`ємах поставки зерна цієї культури.

рипак обрез

Ріпак

     З 2006 року компанія Амбар+  приєдналася до українських та світових лідерів у вирощуванні рапсу.  Ця культура дуже стрімко почала завойовувати міцні позиції по застосуванню у різних галузях: текстильній, харчовій, металургійній та ін.. Посівні площі рапсу в світі постійно збільшуються і наша компанія теж збільшила площі посівів озимого рапсу, використовуючи технології та посівний матеріал Bayer та Lemken.

пшеница обрез

Пшениця

Найбільш популярна культура серед усіх злакових культур і найбільш приваблива для нас. Як переробне підприємство,  наша компанія прикладає максимум зусиль для отримання висококласного і якісного зерна із своїх полів, застосовуючи сучасні технології при вирощуванні озимої пшениці. Отримуючи найкращу сировину для виготовлення борошна,  наша компанія задовольняє всі вимоги покупців України та світу надаючи продукт найвищої якості.

соя обрез

Соя

Ця рослина культивується людиною з давніх часів. І на даний момент успішно вирощується в кожній країні. Хоча в Україні найпопулярнішою сільськогосподарською культурою є озима пшениця і технології в цьому напрямку розроблені досконало, та культура вирощування та обробки сої стрімко набирає обертів. Соя є найбільш застосовуваним продуктом в кухнях найрізноманітніших національностей  і за своєю поживною цінністю викликає інтерес науковців різних галузей: медичної, космічної, хімічної та  в тваринництві. Компанія Амбар щорічно засіває  сою, використовуючи  тільки високоякісний матеріал.

catalog-img-5

Гречка

Найвживаніший продукт, який містить велику кількість заліза, кальцію, фосфору та вітаміни групи B. Тому особливо цінною гречка є для дітей та у дієтичному харчуванні, із-за чого і набула популярності.   Україна вирощує гречку на протязі багатьох років і входить в п`ятірку країн – виробників цієї культури. Гречка має оптимальні строки посіву, короткий цикл дозрівання і тому компанія Амбар обов`язково включає гречку в виробництво для забезпечення  оптимальної сівозміни.