Наш елеватор

В ході становлення нашої компанії,  ми зрозуміли, що виростити висококласне зерно є недостатнім, також дуже важливо його якісно і своєчасно обробити та зберегти.  Для цього ми придбали і модернізували елеватор для зберігання зерна.  На сьогодні наш елеватор вміщає 50 тис. тонн зерна і обладнаний усіма необхідними технологіями для прийому, сушіння та очистки зерна. Все обладнання придбане у світового лідера по виготовленню елеваторного обладнання – німецької компанії  RIELA. Це обладнання дає можливість якісно допрацювати зерно до базисних кондицій і забезпечити тим самим його безпечне зберігання.

Крім зберігання власного зерна, наша компанія надає послуги по допрацюванню та зберіганню зерна також і іншим сільськогосподарським підприємствам, а також активно співпрацює з відомими світовими зернотрейдерами. Саме тому ми пропонуємо нашим клієнтам найвигідніші цінові тенденції.

 

Шановні партнери! Звертаємо Вашу увагу на те, що в 2020р. Немирівський КХП пропонує перелік вигідних пропозицій для подальшої роботи з нами.

Сільськогосподарським виробникам пропонуємо:

  • безкоштовне приймання пшениці (1,2,3,4 класи);
  • безкоштовне зберігання протягом одного місяця пшениці (1,2,3,4 класи);
  • помірні ціни на інші послуги елеватора (див. розділ «договір про відповідальне зберігання»);
  • надаємо послуги по перевезенню власним автотранспортом по вигідних для Вас тарифах;
  • індивідуальний підхід до кожного партнера.

За більш детальною інформацією звертайтесь за тел..:

0674303806 – Сінякова Оксана Георгіївна;

0674318277-  Головченко Олександр.