Виробництво муки
Найновітніший переробний комплекс – це “двигун” нашого підприємства. Завдяки роботі цього комплексу крутяться “гвинтики” всього нашого великого механізму.
Вперше власні виробничі потужності з`явилися у нас в 2005 р, дякуючи унікальним розробкам наших спеціалістів та інженерів . Бажання йти вперед і високий попит на нашу продукцію є для нас основним стимулом для розвитку виробництва. Довгі пошуки найоптимальнішого варіанту призвели до придбання в 2012 році і до запуску сучасного переробного комплексу від турецьких виробників ANA International. На сьогоднішній день наша потужність – 120 т зерна на добу. І ми ще в процесі розвитку, так як маємо велику кількість планів та ідей…
З перших днів нашого виробництва ми звичайно усвідомлювали, що найбільша цінність нашої продукції – це якість і безпечність. Тому пріоритетом для нас є суворий контроль якості і харчової безпеки на всіх етапах виробництва. За це відповідають висококваліфіковані працівники нашої лабораторії, яка атестована державними органами контролю якості і стандартів. Лаборанти використовують у своїй роботі високоточні прилади виміру якісних показників сировини і продукції. Співробітники лабораторії регулярно проходять атестацію і підвищують свій професійний рівень.
Ми запрошуємо до співпраці с/г підприємства Вінницької, Хмельницької, Житомирської, Київської, Черкаської областей і пропонуємо найвищі ціни на зерно пшениці борошномельних кондицій.
Розглядаємо будь-які умови транспортування.
Інформація про продукти
Борошно вищого гатунку
Цей сорт борошна найбільш поширений для випікання хліба, кондитерських виробів та виготовлення макаронів, так як має відмінні хлібопекарські властивості. Вироби з нього мають хороший об'єм і мілку пористість. Таке борошно краще за все використовувати для пісочного, листкового і дріжджового тіста. Борошно виготовляється згідно з ДСТУ 46.004 - 99, ГОСТу 26574 - 85, білого кольору із злегка кремовим відтінком, без кислого чи гіркого присмаку. Показники:
- білизна 59-61 од;
- вологість не більше 15%;
- клейковина в нормі 24% - 28%;
- ІДК 60-65 од;
- число падіння 230-380 сек.
Висівки пшеничні
Висівки являють собою тверду оболонку зерна, а, як відомо, саме в зерновий оболонці сконцентровані всі життєво важливі мікроелементи: білки, жири, корисна клітковина, вітаміни групи В, вітаміни А, Е, бета-каротин, а також ряд мінералів (залізо, натрій , магній, мідь, марганець, цинк, йод, кобальт). Комплекс вітамінів групи B, що міститься в пшеничних висівках, беруть участь у вуглеводному, енергетичному, білковому, жировому і водно-сольовому обміні, а також в процесі кровотворення, завдяки чому покращується імунітет і загальний стан організму. Харчова цінність на 100 грам продукту:
- білки - 15,6 г;
- жири - 4,3 г;
- вуглеводи - 64,5 г;
- калорійність - 216 ккал.
Борошно першого сорту
Борошно на дотик м'яке, тонкого помелу, білого із злегка жовтуватим відтінком. Борошно першого сорту має досить високий вміст клейковини, що робить тісто з нього еластичним, а готові вироби - гарної форми, великого об'єму, приємного смаку і аромату. Борошно першого сорту доцільно використовувати, як для випікання хліба так і для нездобних виробів: булок, пирогів, млинців. Відповідно до ДСТУ 46.004 - 99 і ГОСТу 26574 - 85 борошно першого сорту відрізняється за такими показниками:
- білизна 45 - 47 од .;
- клейковина 25 - 30%;
- ІДК 70 - 75 од. і число падіння 230 - 380 сек.
Висівки пшеничні гранульовані
Гранульовані пшеничні висівки є побічним продуктом виробництва пшениці - пресована тверда оболонка зерна. Поживна цінність пшеничних висівок :
- 14,8% води;
- 15,5% білків;
- 3,2% жирів;
- 8,4% клітковини;
- 53,2% безазотистих екстрактивних речовин;
- не більше 5% золи.